Тврдина / Форпост

Година: 2007
Земја: Украина
Жанр: Документарен
Траење: 55 мин.
Јазик: Руски
Режисер: Михаил Шадрин
Титлови: Македонски

Download:
Forpost.avi 1.22 ГБ
Forpost.wmv 649.58 МБ
Титлови македонски

This entry was posted in Видео, Документарен филм. Bookmark the permalink.

9 Responses to Тврдина / Форпост

 1. dragan напиша:

  Ova e nesto neverovatno……..

 2. Gjorgi напиша:

  Kolku si milostliv Gospodi!

 3. Goce напиша:

  Филм за човечното во нас … да го разбудиме …
  без повеќе коментари …

 4. Пингување: ЈАДИ БУРЕК » Blog Archive » Тврдина

 5. caca напиша:

  za sva vremena…4-EVER

 6. Tanja Stankovic Dimovska напиша:

  Ova se vika vistinska Hristova ljubov. Neka Gospod gi blagoslovi brakjata.

 7. Dejan напиша:

  Ova mora da se vide!!!

 8. otec Nenad напиша:

  da li moze da senajde so angliski prevod ve molam ! ako znae nekoj neka mi pise po email
  otecnenad@yahoo.com

 9. милан напиша:

  Прекрасен пример за сите нас возљубени во Христа..

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s