Тврдина / Форпост

Година: 2007
Земја: Украина
Жанр: Документарен
Траење: 55 мин.
Јазик: Руски
Режисер: Михаил Шадрин
Титлови: Македонски

Download:
Forpost.avi 1.22 ГБ
Forpost.wmv 649.58 МБ
Титлови македонски

9 thoughts on “Тврдина / Форпост

 1. Ova e nesto neverovatno……..

 2. Kolku si milostliv Gospodi!

 3. Филм за човечното во нас … да го разбудиме …
  без повеќе коментари …

 4. […] Тврдина – линк до документарниот филм […]

 5. za sva vremena…4-EVER

 6. Ova se vika vistinska Hristova ljubov. Neka Gospod gi blagoslovi brakjata.

 7. Ova mora da se vide!!!

 8. da li moze da senajde so angliski prevod ve molam ! ako znae nekoj neka mi pise po email
  otecnenad@yahoo.com

 9. Прекрасен пример за сите нас возљубени во Христа..

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промени )

Connecting to %s